Doprava a platba

Způsob dopravy 

  • Zásilkovna do CZ - od 59 Kč
  • Zásilkovna do SK - od 100 Kč
  • Osobní odběr - zdarma

 

Momentálně je Zásilkovna jediná dopravní společnost, kterou využíváme pro odesílání zásilek. Zboží je doručeno na vybrané výdejní místo Zásilkovny nebo do Z-Boxu do druhého pracovního dne od předání zásilky dopravci. Zásilky podáváme jen v pracovní dny. Doručujeme v rámci ČR a SR.

Poštovné zdarma při objednávce nad 1500 Kč.Způsob platby

  • On-line platba kartou - zdarma
  • Bankovním převodem - zdarma
  • Hotovost při osobním vyzvednutí - zdarma

 

Platba on-line platební bránou - po odeslání objednávky jste přesměrováni na platební bránu Shoptet Pay a vyzváni k platbě. Po úspěšném zaplacení jste informováni o dokončení objednávky. Pokyn k platbě je také v e-mailu, který obdržíte po odeslání objednávky.

Platba bankovým převodem - po odeslání objednávky vám bude na e-mail odeslána zálohová faktura s příkazem k úhradě. Doba mezi odesláním platby a jejím připsáním na účet e-shopu je 1-3 dny. Po obdržení platby na bankový účet zásilku expedujeme. 

Bankovní spojení: mBank 670100-2225034884/6210

Platba v hotovosti - je možná při osobním vyzvednutí zásilky ve Vrchlabí.

 

Expedice zásilek 

Zboží expedujeme do druhého pracovního dne od obdržení objednávky (při platbě kartou). V případě platby bankovním převodem čekáme na připsání částky za objednávku na náš bankovní účet.  V případě sezóny, jako jsou napť. Vánoce a při objednávce na zakázku se může expedice prodloužit na tři dny a více pracovních dní.